dieta 2021
dieta i zdrowie

Dieta i zdrowe odżywianie w 2021 roku?

Zmiana kalendarza w nowy rok jest często sygnałem, że czas zacząć dietę od nowa – i to nigdy nie było tak trudne, jak w 2021 roku. Zestresowany po prawie roku pobytu w domu i pocieszając wypieki i Netflix, wielu z nas nie może się doczekać podjęcia działań, wyzdrowienia i zrzucenia wszystkich zbędnych kilogramów w ciągu najbliższych 12 miesięcy. „Stosowanie pożywnej diety sprawia, że ​​czujemy się lepiej, bardziej energiczni i wiemy, że podejmujemy kroki w kierunku zdrowszego życia” – mówi dietetyk online PaniDieta.pl. „To coś, nad czym możemy faktycznie podjąć działania po roku, na który nie mamy wpływu” – dodaje.

Ale kiedy szukasz najlepszych sposobów na odchudzanie, twoja głowa może się kręcić przy różnych dietach „cudów” – keto! Paleo! 5-2 post! I oczywiście każdy z nich ma armię prawdziwych wierzących, którzy na Instagramie publikują o tym, jak wspaniale się czują, rezygnując z węglowodanów / cukru / mięsa / obiadu. Nie wiadomo, którego spróbować. „Najważniejszą rzeczą przy rozpoczynaniu nowej diety jest zadanie sobie następujących pytań: Czy jest zrównoważona? Czy zakazuje niektórych potraw, w tym ulubionych? Czy możesz przestrzegać tej diety podczas spotkań towarzyskich z rodziną i spożywania posiłków? Uważaj na stosowanie diet z internetu gdy potrzebujesz planu żywieniowego specjalistycznego jak dieta anemia czy dieta celiakia.

Rok 2021 to rok odchudzania

Ten rok wreszcie (podkreślenie wreszcie ) zbliża się do końca, co oznacza, że ​​zbliża się czas, aby zadzwonić w nowy rok i spisać naszą listę postanowień na 2021 r. Na tej liście może zawrzeć coś, co zachęca do wyjścia poza Twoja strefa komfortu, jeśli chodzi o naszą dietę?

Według zespołu analityków danych, istnieje kilka potraw i napojów, które mają wzrosnąć popularność, na podstawie tego, ile razy były recenzowane na platformie w zeszłym roku. Zaufaj nam – będziesz chciał być na bieżąco z tymi opcjami.

Entuzjazm związany z fitnessem osiągnął nowy wzrost w ciągu ostatnich kilku lat, gdy era przetworzonej żywności i siedzący tryb życia rozwija się w niewyobrażalnym tempie. Jest wielu ludzi, którzy próbują uniknąć niezdrowego stylu życia i zwracają większą uwagę na swoje nawyki żywieniowe i ćwiczenia. Według naukowców stwierdza się, że prawie 40% Polaków w wieku 20 lat i starszych jest otyłych, a 71% ma nadwagę. Wiele osób walczy z otyłością, podczas gdy inni chcą po prostu zachować zdrowy styl życia . Jeśli ty też jesteś jedną z takich osób, nie martw się!

Jak szybko odchudzić się na diecie

Jeśli chcesz szybko schudnąć , zmiana nawyków i stylu życia może być bardzo skuteczna i może pomóc zrzucić do 2 kg tygodniowo, w zależności od wagi początkowej. Jednak aby tak się stało, ważne jest codzienne przestrzeganie przyjętych strategii chyba, że nie interesuje Cię dieta na płaski brzuch.

Dodatkowo, jeśli dana osoba jest w trakcie odchudzania, wskazane jest, aby nie ważyć jej codziennie, aby sprawdzić, czy przybierają na wadze, ponieważ wywołuje to niepokój i może zakłócać ten proces. Najlepiej jest zawsze ważyć raz w tygodniu o tej samej porze i brać pod uwagę, czy kobiety mają miesiączkę, ponieważ w tym tygodniu normalne jest, że w tym tygodniu nieco bardziej opuchnie, czyli skala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *